אגודת מורי הדרך בישראל

אגודת מורי הדרך היא הארגון המקצועי היציג היחיד של מורי הדרך בישראל אשר שמה לעצמה כמטרת על לאגד את כלל מורי הדרך בישראל ולדאוג לרווחתם. כחברי אגודה אתם חברים בקבוצה גדולה, בעלת כוח מיקוח ויכולת לטפל בבעיות שכיחיד כמעט בלתי אפשרי לטפל בהן. כחלק מהאגודה אתם נהנים מהגנה על זכויותיכם המקצועיות והאישיות ומבטיחים את עתידכם האישי והתעסוקתי. כאשר אתם מצטרפים לאגודה – אתם כבר לא לבד!
האגודה, כארגון יציג, חותמת על הסכם השכר הקיבוצי, המעניק הגנה תעסוקתית ומעגן את כל זכויות מורה הדרך בעבודתו, החל ממעמדו של מורה הדרך כשכיר בעל זכויות, על כל המשתמע מכך (דמי אבטלה לדוגמה בשעות משבר) דרך שכר הוגן וכלה בחובה לספק למדריך ארוחת ערב ביום בו המדריך צריך ללון עם הקבוצה.
האגודה נוטלת חלק פעיל בכל תהליך לאומי/מקומי בעל השפעה על תעשיית התיירות, עם כל הגורמים המעורבים בתעשייה, החל מן הרגולטור – משרד התיירות – דרך המעסיקים השונים וכלה בכל גורם מקומי הפעיל בתחום, כל זאת על מנת ולהביא מן הניסיון המעשי והידע הרחב של חבריה, הנצבר לאורך השנים, לטובת מעמדם ורווחתם של חבריה.

בתקופה הנוכחית, אנו פועלים במתכונת מצומצמת ועושים כל מאמץ בכדי לתת למורי הדרך את המענה המהיר ומקצועי ביותר. 
אנו מבקשים לעדכן כי מרגע חידוש החברות, לוקחים כ-3 שבועות עד לקבלת כרטיס החברות באגודה. עליכם לוודא, כי כאשר אתם מחדשים חברות, אתם ממלאים את כל פרטי החבר והכתובת המלאים ושולחים תמונה עדכנית לכתובת- [email protected]

תשלום דמי חבר לאגודת מורי הדרך

על מנת להקל עליך את ההרשמה לחברות באגודה, להלן מסמך דיגיטלי מאובטח. אנא מלא/י את הפרטים הבאים (יש לסמן את האפשרות המתאימה) ועם שליחת הטופס, תישלח קבלה לדוא”ל האישי שלך.

לצורך הצטרפות או חידוש חברות יש ללחוץ על הכפתור למעבר לתשלום מאובטח, שימו לב למלא את כל הפרטים בטופס במצורף

על כל מורה דרך לרכוש ביטוח אחריות מקצועית וצד ג’, לקבלת הצעה ניתן לשלוח פרטים בלינק המצורף.