אגודת מורי הדרך בישראל

אגודת מורי הדרך היא הארגון המקצועי היציג היחיד של מורי הדרך בישראל אשר שמה לעצמה כמטרת על לאגד את כלל מורי הדרך בישראל ולדאוג לרווחתם. כחברי אגודה אתם חברים בקבוצה גדולה, בעלת כוח מיקוח ויכולת לטפל בבעיות שכיחיד כמעט בלתי אפשרי לטפל בהן. כחלק מהאגודה אתם נהנים מהגנה על זכויותיכם המקצועיות והאישיות ומבטיחים את עתידכם האישי והתעסוקתי. כאשר אתם מצטרפים לאגודה – אתם כבר לא לבד!
האגודה, כארגון יציג, חותמת על הסכם השכר הקיבוצי, המעניק הגנה תעסוקתית ומעגן את כל זכויות מורה הדרך בעבודתו, החל ממעמדו של מורה הדרך כשכיר בעל זכויות, על כל המשתמע מכך (דמי אבטלה לדוגמה בשעות משבר) דרך שכר הוגן וכלה בחובה לספק למדריך ארוחת ערב ביום בו המדריך צריך ללון עם הקבוצה.
האגודה נוטלת חלק פעיל בכל תהליך לאומי/מקומי בעל השפעה על תעשיית התיירות, עם כל הגורמים המעורבים בתעשייה, החל מן הרגולטור – משרד התיירות – דרך המעסיקים השונים וכלה בכל גורם מקומי הפעיל בתחום, כל זאת על מנת ולהביא מן הניסיון המעשי והידע הרחב של חבריה, הנצבר לאורך השנים, לטובת מעמדם ורווחתם של חבריה.

עלויות הצטרפות לשנת 2023

  •  

 לכבוד הכנס השנתי מחיר הטבה מיוחד למצטרפים – 375 ₪ לשנתיים במקום 702 ₪

ההטבה לזמן מוגבל

על מנת להקל עליך את ההרשמה לחברות באגודה, להלן מסמך דיגיטלי מאובטח. אנא מלא/י את הפרטים הבאים (יש לסמן את האפשרות המתאימה) ועם שליחת הטופס, תישלח קבלה לדוא”ל האישי שלך.

מצטרפים חדשים לאגודה 2023-2022

אם את/ה חבר/ה חדש/ה באגודת מורי הדרך בישראל, נצטרך קצת יותר פרטים מכם לפתיחת כרטיס חבר ולכן עליכם ללחוץ על הכפתור המצורף להצטרפות לאגודה 

חידוש חברות באגודה

אם את/ה חבר/ה באגודת מורי הדרך בישראל יש ללחוץ על הכפתור המצורף לחידוש החברות 

כבכל שנה, אגודת מורי הדרך מציעה לחדש את פוליסת ביטוח אחריות מקצועית וצד ג’ אצל סוכן הביטוח א.מתן, שהתאים את פוליסת הביטוח לתקופה קשה זו ונותן לנו שלושה חודשים בחינם.