עדכונים בנושאי הביטוח הלאומי

לכלל מורי הדרך ולחברי האגודה

אגודת מורי הדרך בישראל מבקשת להודיע לכלל מורי הדרך על עדכונים בנושאי הביטוח הלאומי.

להלן העדכונים:

  1. אנחנו מבקשים מכל אחד אשר מנסה לערער על גובה האבטלה שלו, ואו לברר בנושאי גובה דמי האבטלה, להקפיא את הערעורים ואו הבירורים, כי האגודה עומדת לדון עם ביטוח לאומי באופן כוללני בנושאים אלו בתאריך 23/2/2021 עם הנהלת ביטוח לאומי ואנחנו נעדכן אתכם בהקדם בהתפתחויות.
  2. מורי דרך עם בעיית מענק הסתגלות מטופלים באופן פרטני ובהתאם לכללים שקבע ביטוח לאומי ואנחנו מנסים לערער על קביעתם, כרגע ללא הצלחה.
  3. אגודת מורי הדרך תטפל, כרגיל, בכל בעיה עם ביטוח לאומי בעזרת אנשי הקשר שלה בביטוח לאומי מוטי אפרתי , ובמשרד בתיה זינגר-גולן.
  4. אנו מזכירים לכם שאגודת מורי הדרך התחילה ראשונה את הטיפול במורי דרך, אשר נקלעו למשבר “הקורונה”, ועדיין ממשיכה בטיפול במורי הדרך מכל המגזרים וללא שום השתייכות אירגונית.
  5. אנו באגודה, במעקב רציף אחרי סימני ההתאוששות של המשק, כמו כולכם, בארץ או בעולם והבנת סימנים אלו מסייעת לנו מבעוד מועד להיערך נכון לטובתכם, כמו שהוכח נכון בתחילת המשבר.
  6. אנו ממשיכים לבדוק מה יקרה אחרי יוני 2021, התאריך הקובע לסיום דמי האבטלה, למי שמקבל אותם, מאחר והמשבר הארוך הזה לא יסתיים עד אז ,ועדיין יהיה צורך לדאוג לתחליף לדמי אבטלה.

לכן האגודה דנה עם גורמים בלה”ב למציאת פתרונות הולמים עם שרות התעסוקה וביטוח לאומי.

אנחנו מבקשים ממכם ליצור קשר עם האגודה בכל בעיה בביטוח לאומי או מענקי רשות המיסים בכל אמצעי התקשורת שהעמדנו לצורך הנושא:

מייל :samankal@itga.org.il

מייל : office@itga.org.il

טלפון אגודה: 03-6186411 בתיה

טלפון סלולרי- 050-7332038 מוטי אפרתי.

בברכה,

אליהו מילוא

יו”ר אגודת מורי הדרך