בחינת זכאות לקבלת תגמולים- עם משרד עו”ד מוביל

אגודת מורי הדרך יצרה שיתוף פעולה עם משרד עו”ד מוביל, על מנת לסייע לכם לקבל תגמולים כספיים מהמוסד לביטוח לאומי, מחברות הביטוח מרשויות המס או מגופים אחרים. עד ליום זה נבדקו ע”י משרד עוה”ד פניותיהם של מאות חברים. חלקם זכו לתגמולים כספיים מן המוסדות השונים בגין בעיותיהם הרפואיות. פנייה זו נועדה לאלה שטרם בדקו את זכאותם או לאלה שמעוניינים לבדוק זכאותם מחדש.

משרד עורכי הדין הגדול בארץ בתחום תביעות ביטוח לאומי, ומהמובילים בארץ בתביעות ביטוח, מונה כ-90 עורכי דין ויותר מ-250 עובדים, אליהם מצטרפים יועצים רפואיים ואנשי מקצוע בתחומים שונים.

במהלך שנות פעילותו של המשרד, רכש המשרד ידע מקצועי חסר תקדים וזכה להערכה רבה מצד  מערכות המשפט בארץ.
למשרד התמחות ייחודית בניהול תיקים העוסקים בקשר שבין התקפי לב, אירועים מוחיים, מחלות מקצוע, מחלות סרטניות ומחלות קשות לבין הכרתם כתאונות עבודה.

המשרד פועל בפריסה ארצית מראש פינה ועד לאילת, ב11- סניפים ושלוחות וכך כל לקוח מקבל את השירות קרוב לביתו.

ייתכן שיש תגמולים וזכויות מהמוסד לביטוח לאומי, מחברות הביטוח, מרשויות המס או מגופים אחרים שחברי האגודה ובני משפחותיהם זכאים להם, אבל אינם מקבלים אותם מחוסר ידיעה על זכאותם. עובדים וגמלאים רבים הוכרו כנפגעי עבודה בגין מחלות ונגעים בעור, פגיעה במיתרי הקול, אוטם שריר הלב, מחלת הסוכרת, אירועים מוחיים, בעיות אורתופדיות, אי ספיקת ורידים, מחלות סרטניות, מחלת הפרקינסון, מחלות ריאות, קורונה ועוד.

קיימת אפשרות להגדיל מענק או קצבה בגין מחלות או תאונות שכבר מוכרות. מדובר ברשימה חלקית של זכויות שקיימות לציבור העובדים והגמלאים, אשר רבים לא ממשים את זכויותיהם. תביעה לפטור ממס הכנסה ולהכרה בפגיעה עקב העבודה ניתן לתבוע בכל גיל. מעבר לכך, עובדים וגמלאים שטרם הגיעו לגיל קצבת זקנה (62/67), יכולים לזכות גם לקצבת נכות כללית, בגלל בעיות רפואיות, כולל כאלה שאינן קשורות לעבודה. 

חברי אגודת מורי הדרך יהיו זכאים לאפשרות שמשרד עורכי דין יבדוק אם מגיעים לכם ו/או לבני משפחותיכם תגמולים כספיים כלשהם מהמוסדות השונים וזאת ללא כל התחייבות מצידכם. 

יודגש  כי ע”פ החוק, בתביעה מול המוסד לביטוח לאומי שכר הטרחה הינו רק באחוזים מהתגמולים הכספיים להם יהיו זכאים החברים. כלומר, מי שלא יזכה לתגמול כספי – לא יידרש לשלם דבר.

משרד עורכי הדין מתמחה בתחום תאונות עבודה ומחלות מקצוע, משרד, ומעניק שירות בכל רחבי הארץ ובעל סניפים ושלוחות בתל אביב, פ”ת, חיפה, ראש פינה, עפולה, רחובות, אשדוד, ירושלים, באר שבע ואילת.
לנוחיותכם ולצורך בדיקה ראשונית של הזכויות אשר ייתכן ומגיעות לכם, לחצו על הכפתור המצורף למעבר לטופס בחינת זכויות.

יובהר כי כל המידע שימולא בטופס בחינת הזכויות יישמר בסודיות מוחלטת ומועבר ישירות ובלעדית לעיונו של משרד עורכי הדין לצורך טיפול בבדיקת הזכאות.

לבירורים ניתן להתקשר לטלפון שמספרו: 054-9929190

בברכת בריאות ואריכות ימים,    
גנית פלג
יו”ר אגודת מורי הדרך בישראל