הודעה על בחירת יו”ר חדש לאגודת מורי הדרך

הנהלת אגודת מורי הדרך מתכבדת להודיע על בחירתו של אליהו (מלול) מילוא לתפקיד יו”ר אגודת מורי הדרך. בחירתו של אליהו (מלול) מילוא לתפקיד התקיימה בישיבה שלא מן המניין ביום שני. 16.8.2020 ובהמשך להתפטרותו של בני כפיר מן התפקיד ביום 1.8.2020.
בבחירת היו”ר השתתפו כל 21 חברי הנהלת אגודה מורי הדרך.
אליהו (מלול) מילוא מתגורר בקריית ים וביחד עם תמר רעייתו, הם מגדלים 10 ילדים ו-17 נכדות ונכדים. מילוא מורה דרך מוסמך בתיירות הנכנסת והפנים, תיירות חינוכית ותו תקן.בעל תואר ראשון באזרחות תנ”ך וחינוך מיוחד ותואר שני מאוניברסיטת חיפה, במדעי המדינה ומשפטים. 28 שנים מחייו המקצועיים הקדיש לחינוך והוראה, במהלכן לימד וחינך אלפי תלמידים בתחומי הוראת ביולוגיה,תנ”ך, היסטוריה, אזרחות, של”ח וידיעת הארץ. אלי כיהן גם בתפקידי ניהול ובהם מנהל משלחות חינוכיות לפולין וכן פקח, ביולוג ומנהל שמורה קולטת מבקרים ברשות הטבע והגנים. לעיתים גם מלווה קבוצות לחו”ל וכיום מדריך תיירים, ישראלים ותלמידים בשפות עברית ואנגלית.
בשנים האחרונות היה חבר במועצת אגודת מורי הדרך ובחודשים האחרונים כיהן כמנכ”ל בפועל של האגודה.

אליהו (מלול) מילוא הודה לחברי מועצת האגודה על האמון שנתנו בו בעצם בחירתם בו וציין: “עבודתי תתרכז בתחום הדאגה לפרט ובמתן מענה אישי למורי הדרך. אהיה שגריר של רצון טוב ביצירת שינוי לטובה במעמדם של כל מורי הדרך, מול גורמי הממשל ומוסדות הציבור. אפעל באהבה ונתינה ובעזרתכם מורי הדרך, נעשה ונצליח”.

הנהלת אגודת מורי הדרך מבקשת להודות ליו”ר היוצא בני כפיר עבור שנות שירותו בתפקיד היו”ר ומוסיפה הוקרה על הירתמותו המסורה ופועלו הנחוש לביסוס מעמדם המקצועי של מורי הדרך ומעמדה של אגודת מורי הדרך כאיגוד המקצועי הראשון והיחיד של מורי הדרך בישראל. בני כפיר ממשיך לכהן כחבר הנהלת האגודה ויתרום מניסיונו וקשריו הענפים, לקידום של כל מורי הדרך המוסמכים ומעמד האגודה.
הנהלת אגודת מורי הדרך מתלכדת מאחורי אליהו (מלול) מילוא ותסייע, כאיש אחד, בטיפול בבעיות השעה ובאתגרים הצפויים בשנים הקרובות.

בהזדמנות זו, הנהלת האגודה קוראת לכל מורי הדרך, מכל הזרמים, לחזור לשורות האגודה ולפעול ביחד מתוכה למען מורי הדרך.