עדכונים מרשות הטבע והגנים – ספטמבר 2017

                      עדכונים מרשות הטבע והגנים – ספטמבר 2017

חודש אוגוסט חלף ואיתו שלל פעילויות באתרים, אנו מודים לכל המבקרים שפקדו את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע, היה לנו קיץ מגוון, פגשנו משפחות רבות באשקלילה באשקלון, בלילות גוברין באמפי תיאטרון בבית גוברין, בפעילויות בשעות הנעימות של היום באפולוניה, בשירה בציבור, בחניון הלילה  ובהדרכות המיוחדות בקסטל, במופע הצלילים במערת הנטיפים  וכמובן במופעים על שפת האגם בגן לאומי ירקון – מתחם תל אפק אנטיפטריס.

בשבת האחרונה, 2 בספטמבר, התקיימה “הדרכה חופרת” בגן לאומי אפולניה בהובלת הארכאולוג חגי יוחנן שניהל את האתר ב 22 השנים האחרונות והיה שותף לחפירות שהתקיימו בו. ההדרכה מיועדת למבוגרים מתעניינים ותתקיים שוב ב21 באוקטובר. מספר המקומות בהדרכה זו מוגבל. עקבו אחר הפרסומים והרשמו מראש.

גם ללא פעילויות, אתם מוזמנים לטייל באתרים שלנו, בגן לאומי אפולוניה כבר פורחים החצבים וחבצלות החוף. בגן לאומי ירקון שביל החצבים פורח וחגגי… לא כדאי לפספס.
כל פעילויות חודש ספטמבר באתרי רשות הטבע והגנים באזור המרכז מרוכזות לפניכם – כל שעליכם לעשות הוא להקליק על הקישור הבא:     פעילויות חודש ספטמבר 2017

מי שטרם הספיק להתרשם מהתערכה: “הטבע על פי פרגסון”  טעימה מציורי הטבע המרהיבים של הצייר חובב הטבע וולטר פרגסון, מוזמן להגיע רגע לפני שהיא מתחלפת בתערוכה אחרת.
התערוכה מוצגת בשטח הפתוח במתחם תל אפק – אנטיפטריס שבגן לאומי ירקון.  בימי שבת  במהלך חודש ספטמבר תוכלו להנות מהדרכה ללא תשלום בתערוכה.

שתהייה לכולנו שנה טובה,
שנה של טיולים, עניין, התחדשות, חוויות, והנאה מיופיה של ארצנו,
מהטבע מהנוף ומהמורשת

אדר סטולרו מליחי
מנהלת יחידת התוכן, מחוז מרכז