כלי נגישות

תפריט בית ספרי 2017

פרוייקט "תפריט בית ספרי"

הסתדרות המורים מקיימת תכנית העשרה לחדרי מורים, "תפריט בית סיפרי", במהלכה מוצע לחדרי מורים, לצאת לטיולים בנושאים שונים. הטיולים מוצעים ע"י מלכ"רים בלבד (קק"ל, רט"ג, רש"ע, עמותות תיירות וכו'), ולא ע"י סוכני תיירות (ולכן אין אנו מתחרים בהם),ומפורסמים בחוברת שמופצת בכל חדרי המורים. השנה הצטרפה האגודה לפרויקט ואנו מציעים למורים 4 תחומי טיול, בכל רחבי הארץ.

החוברת הגיעה לחדרי המורים במהלך ינואר ובזמן שחלף מאז, פנו אלינו כ – 15 חדרי מורים, בבקשה שנציע להם טיולים ממצפה רמון שבדרום ועד הגליל שבצפון. אנו צופים שעשרות חדרי מורים, מכל רחבי הארץ, יפנו אלינו, שנציע להם טיולים, ואלה יודרכו בידי מורי דרך, חברי אגודה.

מורי דרך מכל רחבי הארץ, שיכולים ליצור קשר עם חדר מורים, מוזמנים להציע להם את הטיולים שלנו. כל מורה דרך שישכנע חדר מורים / ועד מורים / הנהלת בי"ס להזמין אחד מהטיולים של האגודה, ידריך אותם. במילים אחרות: מורה דרך שייגש לביה"ס יסודי או גני ילדים של משרד החינוך ויציע את עצמו לביצוע טיול של האגודה מהאוגדן ידריך את ביה"ס שיקשר לאגודה.

רוב הטיולים מתקיימים בחודשים מאי – יולי, בשעות אחר הצהריים, ונמשכים כ – 4 שעות. השכר הוא 800 ש"ח או יותר, על פי אופי הפעילות. השכר ישולם על ידי אגודת מורי הדרך.

מורי דרך, חברי האגודה, שמעוניינים לקחת חלק בפרויקט של הדרכת חדרי מורים,  מתבקשים למלא את פרטיהם בקישור המצ"ב

להרשמה ולפרטי הטיולים

בשאלות אפשר לפנות למרכז הפרויקט משה פרנק, בטלפון סלולרי 054-4991800, או, עדיף בדואר אלקטרוניfrankmoshe@walla.co.il