דירוג המלונות של משרד התיירות נמשך

דירוג המלונות של משרד התיירות נמשך

 

שני מלונות חדשים דורגו בירושלים:

מלון שני – 3 כוכבים פלוס

מלון אגריפס – 3 כוכבים

 

שני מלונות בוטיק בירושלים קבלו היום דירוג כוכבים ממשרד התיירות: מלון אגריפס –  שלושה כוכבים, ומלון שני –  שלושה כוכבים פלוס.

 

מלון אגריפס – מלון עם 52 חדרים במיקום מרכזי (5 דקות הליכה משוק מחנה יהודה ו-2 ק"מ מהעיר העתיקה).

 

מלון שני – מלון עם 50 חדרים הממוקם בלב העיר (סמוך למדרחוב בן יהודה, אזור הבילויים של נחלת שבעה, שוק מחנה יהודה, והעיר העתיקה).

 

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, שהעניק את הדירוג אמר: "אני מברך על כניסתם לדירוג של שני מלונות מצוינים ובמחירים משתלמים אשר מגדילים את היצע המלונות בירושלים. המלונות מצטרפים לעשרות רבות של מלונות שכבר דורגו, במסגרת פעולות המשרד לקידום שקיפות ומידע אובייקטיבי לטובת התיירים".

 

משרד התיירות יזם ומוביל תהליך של דירוג מלונות בישראל שמבוצע באמצעות חברת Ennemose Wirtschaftsberatung GmbH האוסטרית. הדירוג מבוצע באמצעות שיטת הדירוג האירופאית "HotelStars"  המבוססת על כ-270 מדדים המתייחסים לנתונים פיזיים, לרמת השירות, ולקריטריונים של מזון ומשקאות, ודירוגם בסולם של אחד עד חמישה כוכבים עם אפשרות לתוספת "פלוס" כדירוג ביניים. עד כה דורגו 62 מלונות ותשעה מלונות נמצאים בתהליכי דירוג.

image003 (1)

בתמונה מימין לשמאל: מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי, הבעלים של מלון שני – אברהם בלייח, ממשרד התיירות: מירב פלג – ממונה בתי מלון ואהובה זקן – סמנכ"לית.

image004

צוות מלון אגריפס עם נציגות משרד התיירות (מירב פלג – ממונה בתי מלון ואהובה זקן – סמנכ"לית). במרכז מחזיקה את תעודת הדירוג גלי דוידיאן סמנכ"לית המלון.

image004

*קרדיט צילום: משרד התיירות

אישור שימוש ללא תמורה